Vianočný EBG talent

Uverejnené: utorok, 29. december 2015

Predvianočnú náladu bolo cítiť pred odchodom na vianočné prázdniny v každom z nás. Tento rok sme predvianočný čas oslávili kultúrnym programom spojeným so súťažou "Vianočný EBG talent". Žiaci si pripravili za každú triedu niekoľko súťažných želiezok s cieľom zvíťaziť. Predstavenia hudobné, spevácke, umelecké ako aj Do poroty boli nominované známe osobnosti z učiteľsko-kultúrno-spoločenského života školy PaedDr.Eva Hlaváčová, PhDr.Dáša Tomkuliaková, Mgr.Zuzana Vicianová a Mgr.Roman Hadžega. Kvalifikovanými komentármi vyhodnotili predstavenia žiakov. Víťazom a držiteľom poukážky v hodnote 30€ sa stala dvojica Lucia Kubečková a Monika Klincová. Na záver sme si popriali šťastné a veselé Vianoce.