Cezpoľný beh žiačok SŠ Krajské kolo

Vytlačiť
Uverejnené: pondelok, 23. november 2015

Nikola Miksaiová, žiačka SPSA EBG, elokované pracovisko Žiar nad Hronom, sa pod vedením PaedDr. Jany Štempelovej dňa 27.10.2015 zúčastnila krajského kola športovej súťaže „Cezpoľný beh“, ktoré organizovalo Centrum voľného času v Brezne. Cezpoľný beh prebiehal v areáli Mestského štadióna v Brezne (Viselnice nad Lidlom). Okrem žiačky našej školy sa na súťaži zúčastnili aj žiačky iných stredných škôl Banskobystrického samosprávneho kraja.

 

Pre žiačky SŠ bol pripravený bežecký okruh v dĺžke 3000 m. Športová súťaž začala registráciou štartujúcich o 7.45 hod. Od 9.15h – 9.20h sa konala technická porada. Ako prvé vybehli dievčatá a chlapci ZŠ. O 10.45h štartovali žiačky a žiaci SŠ.
Žiačka našej školy v konkurencii 21 súťažiacich získala 10. miesto (jednotlivec).

Nikola Miksaiová – 10. miesto, jednotlivec

Keďže vládlo mimoriadne veterné, daždivé a chladné počasie, pre žiakov bolo po odbehnutí preteku pripravené občerstvenie vo forme horúceho čaju.

Blahoželáme!

Copyright © Súkromná stredná odborná škola pedagogická EBG, Brezno
Free Joomla 2.5 templates by New Poker Reviews